601 256 623 (pn-pt 10-17)
Koszyk 0 0 PLN

 

Sposoby dostawy  

 • Dostawa towarów ograniczona jest do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.
 • Koszty i terminy dostawy towarów na terenie UE ustalane są indywidualnie.
 • Dostawy realizowane są przez firmę kurierską DHL.
 • Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówionego towaru w naszym Sklepie Anplast,
  ul. Bartycka 26, paw.19, 02-957 Warszawa, bez dodatkowych kosztów.

Termin dostawy

 • Na termin dostawy składa się czas potrzebny na uzupełnienie zerowych stanów magazynowych (od 1 do 21 dni roboczych, dłuższe terminy dotyczą zwykle towarów importowanych) plus czas realizacji usługi przez firmę kurierską (od 1 do 3 dni robocze dla przesyłek standardowych). W przypadku przesyłek paletowych i niestandardowych czas ten może wydłużyć się do 7 dni roboczych.
 • Towary dostępne od ręki wysyłane są następnego dnia roboczego, a pozostałe zgodnie z terminem dostępności zawartym w opisie towaru lub uzgodnionym z klientem.
 • Termin dostawy liczony jest od daty zaksięgowania płatności dla przedpłat, momentu pozytywnego wyniku autoryzacji płatności online lub potwierdzenia zamówienia przez sklep dla płatności pobraniowych.
 • W sytuacji, gdy Sklep nie jest w stanie zrealizować całego zamówienia, to fakcie tym niezwłocznie poinformuje Klienta. Klient ma prawo wyboru, czy zrealizuje zamówienie tylko w części, czy rezygnuje z zamówienia. Wpłacona kwota wynagrodzenia jest zwracana w całości lub w części wynikającej  z zakresu realizacji zamówienia

.
. Koszt dostawy

 • Sklep po przyjęciu zamówienia weryfikuje rodzaj i koszt dostawy a kupujący, jeżeli to konieczne, dostaje informację o jego wysokości.

 

STANDARDOWA

do 30kg

24,8 PLN

 

NIESTANDARDOWA

do 30kg

68 PLN

Uwaga:
Przesyłki zawierające elementy o długości 2m stanowią oddzielne przesyłki. Jeżeli kupujący zamawia np. komplet rynien na taras, to otrzyma dwie przesyłki, jedną niestandardową (2m) z rynnami i rurami, a drugą standardową z elementami systemu (haki, wyloty, kolanka itp.). Zatem koszt wysyłki jest sumą kosztów przesyłki standardowej i niestandardowej. W wielu przypadkach udaje się tak spakować towar, że wszystko mieści się jednej paczce niestandardowej.

Przesyłki objętościowe (zawierające zbiorniki na deszczówkę, tunele, skrzynki)  nie spełniające warunków wymiarowych dla paczek niestandardowych będą wysyłane na paletach lub w inny sposób. Wycena indywidualna.

Do pobrania:
Dostawa i płatność
Znajdź nas na:
© Comarch SA 2022. All rights reserved Powered by Comarch ERP e-Sklep ®